Starší přípravka – 3.KOLO KS

V neděli, 24.9.2023, jsme odehráli 3. kolo krajské soutěže. Tentokrát na hřišti Choltic, kde nám kromě domácích byli soupeři ještě tými z Chrudimi a Dašic. Byl to náš třetí turnaj v kraji ve starší přípravce a kdo byl na všech třech turnajích, zajisté se mnou bude souhlasit, že ač hráči zůstávají stejní, na každém turnaji byl úplně jiný tým. V prvním kole ustrašený, v druhém snaživý a v tom posledním … ten co známe z minulých let, sebevědomý tým, co chce hrát svůj fotbal, který umí. Kde začít. Asi tím, že si všichni konečně začali věřit a odhodili zbytečný respekt. Zásadně se tím změnila naše rozehra od brány, dovolili jsme si jeden na jednoho, posouvali balony a předvedli nespočet pěkných akcí a kombinací. Při ztrátě míče se napadalo nebo makalo dozadu, takže jsme ani soupeři nedávali moc prostoru, aby něco tvořil on. Samozřejmě že zápasy nebyly bez chyby, ale tentokrát chyby vznikaly pouze z věcí, co po dětech chceme, tedy těmito chybami se učí a to je dobře. Za celý turnaj pro úplně všechny velká pochvala za předvedený výkon, za poslední zápas ještě pochvala navíc za to, že se nevzdali a bojovali až do konce, což se jim sladce vrátilo a zápas proti Cholticím otočili ve svůj prospěch. Těší nás, že se do toho děti postupně dostávají a věříme, že s jejich rostoucím sebevědomím porostou i jejich výkony. Na závěr ještě gratulace Matyášovi Veselkovi ke vstřelení první branky v našem týmu.

FK Přelouč 5:2 Dašice (branky: Pilný 3x, Heřmánek, Jiroušek)
FK Přelouč 9:1 Chrudim (branky: Dvořák 3x, Pilný 3x, Heřmánek 2x, Jiroušek)
FK Přelouč 6:5 Choltice (branky: Pilný 3x, Novotný, Heřmánek, Veselka)

Sestava: Natálie Šnytrová, Ema Vašutová, Matyáš Veselka, Lukáš Jiroušek, Adam Dvořák, Gabriell Domniku, Jiří Procházka, Eliáš Novotný, Štěpán Heřmánek, Jan Pilný