MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – 14.KOLO KS

branky: Zapletal 5x, Pilný 4x, Novotný, Šnytrová

Přelouč – Třemošnice 4:3
branky: Pilný 2x, Vašutová, Zapletal

Sestava: Eliáš Novotný, Jan Pilný, Jakub Zapletal, Adam Dvořák, Karolína Šmídová, Ema Vašutová, Natálie Šnytrová

V sobotu, 27.5. jsme odehráli poslední 14. kolo před finálovým turnajem, tentokrát miniturnaj hostil Heřmanův Městec. V tomto kole nás čekal těžký los, kromě domácích nás čekali ještě soupeři z Chrudimi a Třemošnice. Hned první zápas proti Heřmanově Městci měl skvělý náboj. Jednalo se o naprosto vyrovnané utkání, kde se jak hra, tak skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Domácí začali lépe a vedli už 4:0, ale našimi góly jsme se dostali brzy zpět do zápasu. Zápas byl doslova odmakaný ode všech a ač by se za remízu nikdo nemohl zlobit, nakonec jsme přeci jen měli o trochu větší chuť vyhrát a zápas o jednu branku dotáhli do vítězného konce. V druhém zápase proti Chrudimi byl výkon obou týmů rovněž vyrovnaný, soupeř místy předváděl pohledné a dobře sehrané akce. Naši se ale nenechali zahanbit a jednoduchými přechody do útoku soupeři rovněž zavářeli. V koncovce jsme ovšem byli přesnější než soupeř a to také rozhodlo o našem druhém vítězství. Třetí zápas proti Třemošnici už byla trochu holomajzna z obou stran, na našich bylo znát, že jsou unavení. Přeci jen odehrát 3 těžké zápasy opět jen v sedmi hráčích se muselo někde projevit. Zápas jsme tedy k vítěznému konci spíš dotlačili, o nějaké pěkné hře nemohla být řeč.
Doufáme, že na poslední, finálový turnaj už budeme v plné sestavě, jak je vidět, dokážeme hrát opravdu s každým. Na finálovém turnaji ovšem budeme hrát větší počet zápasů a únava bude nejspíš jedním z faktorů, které budou rozhodovat o úspěchu a neúspěchu.
Za dnešní výkon všem velká pochvala, za první dva zápasy i za herní projev.