Starší žáci – Choceň 6:1

Starší žáci – Choceň  6:1 (5:0)

Branky: 2. David Hývl, 24. Filip Hataš, 27. Ondřej Dostál, 30. Michal Kobera, 35. Kryštof Pohanka, 55. Petr Macháček
Sestava: Hryněnko – Král, M. Kozubek, Hývl, Macháček, Dostál, Pohanka, Hauser, Hataš, Nitsa, Babych
Střídali: Štrobich, Žídek, L. Kozubek, Kobera

Po těžkých zápasech s prvními týmy v tabulce, kde jsme porazili Třemošnici 1:0 a tím samým rozdílem prohráli ve Slatiňanech, nás čekala doma Choceň. Po dvou střelách pod „klacek“ jsme vedli 2:0 a to nám dodalo klid. Do konce poločasu ještě přidal branku Dostál, po rohu se třefil Kobera a skóre na pět nula uzavřel Pohanka. Druhý poločas s přibývajícím teplem se de facto dohrával. Oba týmu dali po jedné brance a výsledek je, jaký je. Tímto zápasem jsme skončili soutěž, kde jsme se umístili na pátém místě a to je chvályhodné pro tento mladý tým. Nyní čeká kluky žákovský turnaj. Hodně štěstí, pánové!