5.KOLO KS PODZIM 2021

Mladší přípravka – Přelovice  7:2 (4:1)

Branky: 5x Štěpán Heřmánek, Eliáš Novotný, Adam Dvořák

Sestava: Šnytrová – Domniků, Dvořák, Kopecký, Novotný, Pilný, Heřmánek, Širůček, Blüml

Mladší přípravka – Dašice  9:2 (5:1)

Branky: 3x Eliáš Novotný, 3x Jan Pilný, 2x Štěpán Heřmánek, Adam Kopecký

Sestava: Dvořák – Šnytrová, Domniků, Kopecký, Novotný, Pilný, Heřmánek, Širůček, Blüml

Dnešní hrací den jsme odehráli pouze dvě utkání, kluci ovšem potvrdili zlepšující se výkony z minulých kol a odměnou jim za to byl první plný bodový zisk z hracího dne. Obě utkání měla podobný charakter, byli jsme silní na balónu, vytvářeli jsme si spoustu šancí, naopak soupeře jsme pustili jen párkrát na dostřel branky, o čemž svědčí pouze 4 obdržené branky ze dvou zápasů. Střelecky se tentokrát trápili útočníci, kteří by pro příště měli ukázat větší hlad po gólech. Naopak to dnes střílelo obráncům. Především díky trefám Štěpána Heřmánka a Eliáše Novotného jsme zápasy výsledkově dotáhli do vítězného konce. Ale o tom to je, ukázala se tím vyrovnanost našeho týmu. Gól může dát každý a když to zrovna nestřílí jedněm, tak ho zastoupí druzí. Všem patří pochvala za bojovnost a předvedený výkon.