Srch – B mužstvo 1:3

Srch – B mužstvo 1:3 (1:2)

Branky: 34. Milan Beránek, 37. Milan Hladík, 63. Tomáš Hladík

Sestava: Sirůček – Musil, Hudec, Machačný, Kmoníček – Štainer, Hladík T., Vančura, Rokyta Voj. (58. Vorel) – Beránek Mil. (80. Václavek), Hladík Mil. (Vorel, Václavek)

Do utkání jsme vstoupili opatrně. Domácí lépe kombinovali a brzy se ujali vedení 1:0. Úvodní branka nás paradoxně nastartovala k vyšší aktivitě z čehož v rozmezí 30té až 40té minuty vznikly tři branky v domácí síti z nichž jedna nebyla pro údajný faul uznána. Tak jsme šli do kabin za stavu 1:2. Do druhé půle jsme vstoupili znovu aktivně a hned v úvodu mohl Beránek zvýšit, avšak na malém vápně zklamal. Jeho zaváhání však napravil T. Hladík, který po přihrávce Vorla zvýšil stav na 1:3 v náš prospěch. Poté jsme již utkání kontrolovaně dovedli do vítězného konce.