Újezd – B mužstvo 2:1

Újezd – B mužstvo 2:1 (1:1)

Branka: 10. Martin Štainer

Sestava: Konvalina – Václavek, Kačírek, Dlask, Musil – Mar. Beránek, Štainer, Vančura, Piskač, Voj. Rokyta – Mil. Beránek (Kohler)

Po deseti minutách hry si na centr na zadní tyč naběhl Štainer a poslal nás do vedení 0:1. Do konce prvního poločasu byl pro domácí nařízen pokutový kop, který neproměnili. Po střetu s domácím brankářem byl vyloučen Martin Beránek, při snaze vstřelit branku. K správnosti těchto rozhodnutí rozhodčího Janouška se nebudu vyjadřovat. Každý, kdo to viděl si může obrázek udělat sám. Navzdory tomuto zásadnímu ovlivnění hry jsme ve druhém poločase mohli jít znovu do vedení, ale Milan Beránek z malého vápna nastřelil pouze břevno soupeřovi branky. V závěru se pak ve skrumáži po rohovém kopu nejlépe zorientoval domácí Vohralík a svým druhým gólem rozhodl o osudu utkání. Domácím gratuluji k zisku tří bodů.