9.KOLO KS – ST.Hradiště

Branky: Pilný 11x, Zapletal 4x, Šnytrová 2x, Novotný 2x, Jiroušek

Přelouč – Chvaletice 17 : 3
Branky: Zapletal 8x, Pilný 4x, Novotný 2x, Vašutová 2x, Dvořák

Sestava: Natálie Šnytrová, Ema Vašutová, Lukáš Jiroušek, Jakub Zapletal, Adam Dvořák, Eliáš Novotný, Jan Pilný

V sobotu, 29.4. jsme odehráli 10. kolo krajské soutěže na hřišti Starého Hradiště, kde nám soupeři byli domácí a tým z Chvaletic. Zápasy byli o něco náročnější, jelikož jsme je odehráli se 7 hráči, ale kluci a holky se s tím popasovali s grácií. Proti Starému Hradišti jsme začali poněkud zakřiknutě, dělali jsme mnoho chyb a celkově to vypadalo, jakoby polovina týmu spala, s čímž se pereme poměrně často při prvních zápasech. Zápas byl dlouho vyrovnaný, ale pak se už naši dostali do provozní teploty, někteří se přestali bát a zápasové tempo jsme již udávali my. Ve druhém zápase proti Chvaleticím to už bylo jiné kafe, hráli jsme totiž hned od začátku. Zápas byl zcela v naší režii, nutno ale podotknout, že dva šikovní kluci z Chvaletic nám tam individuálně dělali pěkný vítr. Za předvedený výkon je potřeba pochválit celý tým, vstřelili jsme hodně branek, ale vyzdvihl bych individuální výkony celé obrany, jmenovitě Eliáše Novotného, Lukáše Jirouška a Natálie Šnytrové. Všichni tři odehráli skvělý zápas jak dozadu, tak se i nebáli individuálně tvořit hru a díky jejich výkonům jsme soupeře do moc šancí nepouštěli. Když už nějaká střela přišla, byla většinou z větší dálky a s tím si zase dokázal poradit skvěle chytající Adam Dvořák. Celkově tedy hodnotíme 10. kolo pozitivně a už se těšíme na to příští, tentokrát v Litomyšli.