7.KOLO KS – PŘELOUČ

V neděli jsme odehráli závěrečné 7. kolo podzimní části krajské soutěže na domácím hřišti. Přijeli k nám aktuálně nejsilnější týmy celé soutěže a to Chrudim, Dolní Újezd a Litomyšl. Jednoznačně se jednalo o nejlepší kolo podzimu, kvalita zápasů byla znát jak herně, tak výsledkově a přesně takovéto zápasy nám pomáhají se fotbalově zlepšovat a ukázat, co jsme se naučili. Co trošku vázlo ve všech zápasech bylo zakončení, bohužel potřebujeme spoustu šancí, abychom vstřelili gól, ale je potřeba i zmínit, že proti nám stáli kvalitní brankáři. Naopak vše ostatní už lze hodnotit pozitivně. Ve všech zápasech jsme předvedli skvělé nasazení, místy kombinační hru, z které vznikali krásné šance nebo góly, soupeřovi šance naopak často zmařila naše obrana nebo naše opora v bráně. Kluci se ukázali silní i ve hře jeden na jednoho, což se u takovýchto zápasů počítá dvojnásob. Zakončení podzimu v krajské soutěži tedy hodnotíme jako velmi povedené a budeme se těšit, že nám jarní los přinese více takovýchto zápasů.

Sestava:
Natálie Šnytrová, Ema Vašutová, Karolína Šmídová, Eliáš Novotný, Jan Blüml, Matyáš Pavlík, Jan Pilný, Jan Pavlík, Vítězslav Kracík, Jakub Makeš

Přelouč – Chrudim: 4:3 (branky: Pilný 2x, Kracík, Makeš)
Přelouč – Dolní Újezd 6:4 (branky: Pavlík M. 3x, Pilný 2x, Pavlík J.)
Přelouč – Litomyšl 5:5 (branky: Kracík 2x, Pavlík M. 2x, Pilný