B-mužstvo – Újezd 0 : 3

B-mužstvo – Újezd                             0 : 3 (0 : 2)

Branky: 31.Chlumecký, 37.Rozsévač, 77.Molnár z pen.

Sestava: Sirůček – Pokorný (63.Vorel), Dlask, Lipavský (62.Katzer), Rokyta Vá. – Štainer, Chaloupský, Hladík M., Rokyta Vo. – Vančura, Hrečín

V začátku utkání jsme byli aktivní a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, ze kterých jsme bohužel vyšli na prázdno. Následně jsme nezvládli banální standardní situaci, kterou soupeř rozehrával z poloviny hřiště a zcela neobsazený hráč otevřel hlavou skóre utkání 0:1. Dál jsme si vytvářeli šance, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř nás ještě do poločasu potrestal, nutno říci opět po naší chybě, kdy po střele z uctivé vzdálenosti se našemu brankáři nepodařilo udržet míč v náručí a po dvojí dorážce byl stav utkání 0:2. Druhý poločas se hrál pouze na soupeřovu branku. Naše střelecká potence byla však tragická, a když už jsme brankáře soupeře překonali, zastavila nás konstrukce branky. Čím víc jsme se hrnuli za snížením, tím víc se začínala tvořit okénka v naší obraně, ze kterých se soupeři podařilo zvýšit na konečných 0:3. Navzdory jednoznačnému výsledku nemohu klukům upřít snahu, nicméně fotbal se hraje na góly, a když neproměníte v jednom utkání celou řadu jasných příležitostí, nemůžete zvítězit.