5.KOLO KS – Přelouč

V neděli, 2.10.2022 jsem odehráli 5. kolo krajské soutěže, tentokrát jako domácí. Do Přelouče přijeli týmy z Lázní Bohdaneč, Dolního Újezda a Dašic. Hrací den se nám celkově povedl, vyhráli jsme všechny tři zápasy, jen v druhém poločase proti Újezdu jsme to při nadstandartním vedení 8:0 vypustili a pokud by se hrálo o pět minut déle, zápas bychom snad i prohráli. Nakonec zápas skončil za stavu 8:5 pro nás. Takovéto výpadky se prostě nesmí stávat, opět se potvrdilo, že výsledky se dostaví pouze v případě, že se maká, nic jako vítězství bez snahy není a soupeř jako Dolní Újezd toho umí využít. Kromě tohoto výpadku nás ještě trochu trápila chamtivost, kdy si někteří hráči chtěli hrát jen na sebe a nahrávky pro ně byl problém, ale to je asi tak vše, co se dá vytknout. V ostatních případech jsme byli mnohokrát svědky skvělé souhry, hezkých kombinací a povedených zakončení, oba brankáři nás také podrželi. Kromě již zmíněného poločasu tedy zaslouží všichni pochvalu, zejména ti, co již projevují společnou souhru a budeme se těšit, že se příští víkend zapojí i ti ostatní.

Sestava:
Natálie Šnytrová, Adam Dvořák, Eliáš Novotný, Jan Blüml, Jan Pilný, Ema Vašutová, Matyáš Pavlík, Jakub Makeš, Vítězslav Kracík, Radek Fejl, Oliver Kadlec

Přelouč – Lázně Bohdaneč 6:2 (branky: Pilný 3x, Makeš, Šnytrová, Vašutová)
Přelouč – Dolní Újezd 8:5 (Pilný 3x, Pavlík M. 2x, Blüml, Vašutová, Dvořák)
Přelouč – Dašice 12:0 (Kracík 4x, Novotný 3x, Dvořák 3x, Pavlík M., Pilný)