Branky: Kracík 4x, Pilný 3x, Dušek 2x, Šnytrová, Makeš, Vašutová

Mladší přípravka – Chrudim  6:5
Branky: Pilný3x, Dvořák 2x, Kadlec

Mladší přípravka – Slatiňany 9:2
Branky: Šnytrová 2x, Dvořák 2x, Kracík 2x, Makeš, Kadlec, Pilný

Sestava:  Ema Vašutová, Jan Pilný, Natálie Šnytrová, Adam Dvořák, Jan Pavlík, Vítězslav Kracík, Jakub Makeš, Vojtěch Dušek, Oliver Kadlec

V sobotu, 24.9. jsem odehráli 4. kolo krajské soutěže na hřišti Slatiňan, kam přijeli ještě týmy z Chrudimi a ze Starého Hradiště. Poslední jmenovaný nám byl soupeřem v prvním utkání, které začalo poměrně vyrovnaně, ale díky zákrokům našeho brankáře, který držel čisté konto a naší dobré produktivitě jsme poměrně brzy odskočili do pohodlného vedení. Druhý poločas už jsme dohráli s přehledem a mohli jsme slavit naše první vítězství nad týmem ze Starého Hradiště. Druhý zápas byl proti Chrudimi, které jsme měli co vracet po vzájemném zápase z prvního kola. Jednalo se o nejlepší utkání hracího dne, zápas byl velmi vyrovnaný, ovšem nám se zpočátku nedařilo proměňovat šance a soupeř odskočil do tří gólového vedení. Naše kluky to ovšem nepoložilo, nabudila je vstřelená branka a během jednoho střídání jsme ne jenom srovnali stav utkání, ale i otočili v náš prospěch. Po poločase jsme vedli 6:5, v tom druhém se hrál krásný vyrovnaný fotbal, ale branka už nepadla a porážku z prvního kola jsme tedy soupeři oplatili. V posledním zápase proti Slatiňanům jsme začali velmi ležérně, hodně jsme přizpůsobili hru soupeři, který se ani nesnažil hrát fotbal. Ač se hrálo téměř pořád na jednu bránu, po poločase byl stav 2:2. V druhém poločase se ale kluci nabudili, doslova vlétli na hřiště polití živou vodou a herní převaha se promítla i do výsledku. Když shrnu celý hrací den, opět musím pochválit celý tým, kromě prvního poločasu proti Slatiňanům hráli všichni na 100% a viděli jsme i několik pohledných akcí a nahrávek, které nás vždy velmi potěší. Individuálně bych vyzdvihl přístup a výkon Honzy Pavlíka, který nám na poslední chvíli doplnil sestavu, protože nás bylo málo a svým výkonem nám opět ukázal, s jakým přehledem hraje na svém postu.