Sezemice – B mužstvo 0:5

Sezemice – B mužstvo  0:5 (0:0)

Branky: 54., 87. Martin Štainer, 74., 83. Jan Linhart, 58. Vojtěch Rokyta,
Sestava: Sirůček – Kmoníček, Mar. Beránek, Husák, Musil – Štainer, Voj. Rokyta, T. Hladík (62.Pokorný), Váša – Dlask (66. Mil.Beránek), M. Hladík (45.Linhart)

Od úvodních minut utkání jsme byli aktivnějším mužstvem na hřišti. Naší hře však chyběl klid v rozehrávce a správné rozhodvání ve finální fázi. Když se nám podařilo do 15 minut utkání zahodit několik slibných příležitostí, domácí z ojedinělé šance mohli jít do vedení. Sirůček byl pozorný a střelu domácího útočníka skvěle zastavil. O pár minut později po centru Rokyty dotlačil míč do brány domácích Štainer, rozhodčí i k překvapení domácích branku neodpískal, neboť údajně neviděl míč za brankovou čarou. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0. V té době domácí ještě netušili, co je čeká. V kabině jsme se uklidnili, dohodli se na zvýšení obrátek a přímočarosti v zakončování akcí a ve druhém poločasu jsme domácí vzali na pomyslný kolotoč. Bez jakékoli skromnosti mohu říct, že se jednalo asi o nejlepší poločas pod mým vedením. Nejen že se nám postupem času podařilo vsítit 5 branek, kdy se trefili dvakrát Štainer, dvakrát Linhart a jednou Rokyta, ale od začátku poločasu do jeho konce na hřišti existoval pouze jeden tým. Ten poločas jsme odehráli v maximálním tempu, každý jeden hráč na hřišti zcela splnil svou roli a tak rychlost a přesnost některých našich nejen gólových akcí převyšovala hranice okresního přeboru. Početné divácké kulise v Sezemicích ke skandování nezbývalo nic jiného, než známé ,,pískej konec,,. V utkání se mi obzvláště líbili Rokyta a Štainer. Pochvalu však zaslouží celý tým, který pochopil jaké jsou jeho možnosti a tyto zcela využil.