z venku 12 bodů

Letohrad B – A  mužstvo    2:1 (1:0)
Branka: 54. Robert Forman
Sestava: Šutovec – Kačírek, Březina, Novák (64. Rokyta Václav), Voženílek V. – Ludvíček, Forman, Janecký, Vančura (52.Linhart) – Oliva, Hejcman

Vyrovnané utkání, ale opět bez potřebné kvality v předfinální a finální fázi. Naše okénka v obraně soupeř okamžitě potrestal. Hlavně proto se vracíme domů z Letohradu s prázdnou. Někteří hráči nepodali optimální výkon a musí přidat. Na vstřelení branky potřebujeme větší úsilí a důraz ve vápně soupeře od všech hráčů. Nebudeme brečet, zlobit se můžeme sami na sebe!


Mikulovice – B mužstvo   0:1 (0:1)
Branka: 36. Tomáš Hudec
Sestava: Šutovec – Musil, Ulrych (Hladík L.), Beránek, Linhart – Hladík T., Hudec, Hrečín, Rokyta Voj., Semelka (57. Váša) – Dlask (75. Václavek).

Do utkání jsme vstoupili aktivně. V prvních třiceti minutách jsme nevyužili tři brankové příležitosti, a když poté střelu Dlaska zastavila tyč domácí branky, mohl jít do vedení z rychlého brejku soupeř. Naštěstí pro nás selhal. Ve 36. minutě se za hranicí vápna do míče opřel Hudec a nedal domácímu brankáři šanci. Tato branka, která se později ukázala jako vítězná, do mužstva vnesla potřebné sebevědomí. Zbývající část utkání jsme dohráli zodpovědně, výborně chytajícímu Šutovcovi jsme pomohli udržet čisté konto a zaslouženě si z Mikulovic odvážíme tři body. Pochvala patří celému týmu.


Letohrad – Dorost   1:4 (0:1)
Branky: 45. Michal Katzer, 46. Miroslav Tejnický, 62. Milan Hladík, 82. Pavel Koth
Sestava: Maršálek – Vančura, Husák, Tejnický (59. Košař), Kamas (46. Vencl) – Katzer (46. Vosáhlo), Koth, Hladík, Novák (46. Věříš), Sekyrka – Hrobař


Choceň – Starší žáci  2:7 (0:5)
Branky:  2. Tomáš Hauser, 8.+17.+29. Ondřej Dostál, 18. Zdeněk Horáček, 44.+65. Michal Kobera
Sestava: Jadrníček – Hývl, Macháček, Kozubek – Tyč, Hataš, Horáček, Hauser, Král – Dostál, Žídek
Střídající: Kobera, Štrobich, Rosenberger

Do Chocně jsme bohužel vyrazili bez nemocného brankáře Hamra a Balýho. Do se sestavy se však vrátil Hývl. Ve druhé minutě po rohovém kopu Horáčka jsme se ujali hlavičkou Hausera vedení a tím jsme soupeře zaskočili po celý poločas. Soupeř sice měl víc míč na kopačkách, ale my jsme zodpovědně bránili a efektivně útočili. Do konce poločasu se třikrát prosadil Dostál a jednou Horáček. V druhém poločase jsme polevili a zbytečně obdrželi dvě branky. Naštěstí se ještě dvakrát trefil Kobera a výsledek je jaký je. Trenér chválí kluky za víkendové soustředění a celý kolektiv včetně mladších žáků. Na hřišti vynikli Hývl, Macháček a Dostál.


Choceň – Mladší žáci  3:4 (2:3)
Branky: 19. Jan Kubín, 28.+37. Michal Kobera, 31. Adam Rosenberger
Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Kopecký, Havrda, Kubín, Gamper, Kozubek, Jadrníček, Konvalina, Štrobich, Rosenberger, Širůček, Švaninger, Dvořák

Za krásného počasí začal zápas a hra se přelévala ze strany na stranu. Kluci kteří bylina výpomoc u starších si museli chvilku na sebe a menší hřiště zvyknout. Až cca po 15 minutách hry jsme domácí trošku přitlačili a zahrozili jsme střelou Honzy Kubína do břevna. Honza si to vynahradil v 19. minutě kdy po krásné kolmici šel sám na brankaře a nezaváhal 0:1. Soupeře jsme dál tlačili a byli jsme odměněni ve 28. minutě druhým gólem který vstřelil Michal Kobera 0:2. Bohužel hned z rozehry si domácí vybojovali roh a z nacvičeného signálu nás potrestali 1:2. Ale neúnavný Adam Rosenberger, který celý zápas neúnavně napadal a připravoval spoluhráčům gólové situace, byl také odměněn ve 31. minutě a znovu to bylo o 2 góly 1:3. Bohužel se opakovala situace po druhém gólu a domácí rychle snížili ve 33. minutě na 2:3.
Na začátku druhého poločasu Michal Kobera vsítil svoji druhou branku a stav byl 2:4. Poté byla hra vyrovnaná a pár dobrých náznaků útočných akcí kluci nedotáhli do konce. Hlavně Honza Kubín domácí zlobil po lajně. Bohužel jak se říká, nedáš dostaneš. Ve 46. minutě domácí snížili na 3:4 a až do konce zápasu se hra přelévala ze strany na stranu. Klukům docházeli síly ale vítězství jsme si už nenechali vzít.Starší přípravka
Starší přípravka – Slatiňany  4:2 (4:0)
Branky: 2x Matěj Dvořák, Jakub Šmíd, Kamil Stoklasa
Starší přípravka – Lázně Bohdaneč  7:7 (4:3)
Branky: 3x Ondřej Moravec, 2x Kamil Stoklasa, Matěj Dvořák, Jakub Šmíd
Starší přípravka – Staré Hradiště 10:4 (5:3)
Branky: 6x Ondřej Moravec, 2x Kamil Stoklasa, Matěj Dvořák, Jakub Šmíd

Sestava: Mercl – Gasparovič, Remler, Dvořák, Minaříková, Moravec, Kocourek, Říha, Stoklasa, Šmíd, Kollert

Zasloužené vítězství ve dvou zápasech. Proti Bohdanči šance byly, ale chybělo trošku štěstíčka, tak nakonec byla remíza. Cely tým makal. Kluci častokrát zatlačili soupeře a nepustili ho přes půlku… V bráně držák Leoš Mercl, super výkon podal i Adam Remler a gólově se dařilo Ondrovi Moravcovi.


Mladší přípravka
Mladší přípravka – Slatiňany  4:7 (2:2)
Branky: 3x Jan Pilný, Adam Kopecký
Mladší přípravka – Lázně Bohdaneč  10:4 (5:2)
Branky: 4x Jan Pilný, 2x Štěpán Heřmánek, 2x Adam Kopecký, Eliáš Novotný, Adam Dvořák
Mladší přípravka – Staré Hradiště 4:8 (2:5)
Branky: 3x Štěpán Heřmánek, Jakub Širůček

Sestava: Šnytrová – Domniků, Dvořák, Kopecký, Novotný, Pilný, Heřmánek, Širůček, Bluml

Rapidní zlepšení oproti minulému týdnu. Výsledky tomu sice neodpovídají, ale herně jsme podali chvályhodný výkon, ze kterého máme my i děti velmi dobrý pocit. Pochvalu zaslouží celý tým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *