Třemošnice – Mladší žáci 2 : 3 (1 : 1)

Branky: 29. a 62.Kobera, 42.Flieger

Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Švaninger, Kopecký, Kubín, Gamper, Flieger, Jadrníček, Konvalina, Štrobich, Rosenberger, Kozubek L.

Vzhledem k tomu že se kluci o prázdninách sešli jen těsně před tímto utkáním tak jsem nečekal žádné zázraky. Ze začátku utkání byla hra vyrovnaná a jako první zasahoval náš brankář. Po deseti minutách jsme se trošku osmělili a Rosenberger trefil tyčku, ale z protiútoku jsme faulovali těsně za vápnem a soupeř vstřelil branku z trestného kopu – 1:0. Mezi 20. a 30. minutou jsme šli znova dvakrát sami na branku, ale soupeř vždy na poslední chvilku stačil akci zabránit. Ve 31. minutě jsme konečně vyrovnali, po krásné akci Fliegra zakončoval Kobera – 1:1. Do konce poločasu jsme byli lepším týmem, ale už jsme si žádnou gólovou šanci nevytvořili.

Druhý poločas jsme začali aktivně, ve 42.minutě našel Kobera naběhnutého Fliegra a ten se nemýlil – 1:2. Bohužel hned po rozehře jsme znova faulovali a domácí z trestného kopu vyrovnali na 2:2. Ke konci zápasu jsme byli převážně na půlce soupeře, hráli jsme aktivně a za to jsme byli odměněni. V 54. minutě dostal Kobera krásnou nahrávku za obranu a nemýlil se – 2:3. Potom jsme si už zápas pohlídali a ubránili těsnou výhru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *