Áčko s bodem, béčko poprvé vítězně

A-mužstvo – Svitavy B                  0 : 0
Sestava: Šutovec – Kačírek (67.Kmoníček), Březina, Novák, Voženílek L. – Voženílek V., Forman, Janecký, Ludvíček (73.Chaloupský) – Hejcman (56.Oliva), Vančura
V dalším domácím zápase jsme chtěli potvrdit tři body ze Zámrsku, ale bohužel se to nepovedlo. První poločas byl naprosto vyrovnaný, obě mužstva pozorně bránila a tak za zaznamenání stála pouze ve 32.minutě bomba Janeckého z 25m, kterou brankář hostí s námahou vyrazil na roh. Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem, ale šancí se na obou stranách moc neurodilo. Hned ve 48.minutě proletěl roh až k Novákovi, který ale na zadní tyči mířil hlavou nad. V 74.minutě měli jedinou šanci zápasu hosté, Ehrenberger zachytil špatnou rozehrávku Nováka, ale Šutovec jeho střelu z vápna vyrazil. V 85.minutě byl ve vápně faulován Vančura, ale Novákovu špatně zahranou penaltu brankář hostí vyrazil. V 90.minutě prostrčil Chaloupský míč do šance Olivovi, jeho střelu z 10m však na poslední chvíli zblokovali obránci hostí a po následném rohu hlavičkoval Novák mimo tři tyče.

B-mužstvo – Sezemice                  4 : 0 (1 : 0)
Branky: 20., 48. a 59.Hejcman, 50.Štainer
Sestava: Konvalina – Hladík T., Beránek Martin, Kmoníček, Linhart – Štainer (55. Dlask), Chaloupský, Hrečín, Pokorný (60. Rokyta Vo.) – Oliva (60.Husák), Hejcman
Naše mužstvo mělo po celý zápas výraznou převahu. V prvním poločase jsme z množství šancí využili pouze jedinou, když ve 20.minutě utekl obraně soupeře Hejcman a podél brankáře skóroval. Po přestávce jsme během čtvrthodiny vstřelili tři branky a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Nejprve ve 48.minutě utekl obraně hostí opět Hejcman, v 50.minutě ze skrumáže zvyšoval na 3:0 Štainer a na konečných 4:0 uzavřel po chybě brankáře hostí Hejcman, který tak zkompletoval hattrick.

Dorost – Moravany                      1 : 2 (1 : 1)
Branky: 37.Hladík
Sestava: Maršálek – Vančura (64.Lampárek), Husák, Věříš, Vencl (63.Tejnický) – Katzer, Koth (76.Lebeda), Hladík, Köhler (11.Vosáhlo), Novák (64.Košař) – Hrobař

Starší žáci – Slatiňany                   3 : 2 (0 : 0)
Branky: 50.Kobera, 55.vlastní, 73.Horáček
Sestava: Hamr – Hauser, Kozubek M., Macháček, Král – Balý, Flieger, Hataš, Horáček – Kobera, Dostál
Střídající: Židek, Tyč, Gamper, Jadrníček

Mladší žáci – Slatiňany                 1 : 11 (0 : 4)
Branky: 69.Flieger
Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Švaninger, Kopecký, Kubín, Gamper, Flieger, Jadrníček, Konvalina, Štrobich, Rosenberger, Kozubek L.

Pardubice B – Starší přípravka B        9 : 14      (3 : 5)
Branky: Šmíd 5, Dvořák 4, Stoklasa 3, Moravec 2
Sestava: Kollert – Mercl, Moravec, Stoklasa, Říha, Šmíd, Dvořák, Vodička, Zeman, Tesák, Chejnovský