První body

A-mužstvo – Polička             2 : 1 (1 : 0)

Branky: 21.Janecký, 49.Voženílek V. – 68.Klein
Sestava: Šutovec – Kačírek, Březina, Novák, Voženílek L. (79.Kmoníček) – Voženílek V. (90.Hladík T.), Forman, Janecký, Ludvíček (90.Pokorný) – Hejcman, Oliva (55.Vančura)
V prvním poločase naše mužstvo jednoznačně ovládlo hru, z množství šancí jsme však vytěžili jen jednu branku, kterou vsítil ve 21.minutě Janecký, který si narazil míč s Ludvíčkem a z prostoru penalty prostřelil brankáře hostů. Hned na začátku druhého poločasu se prosadil pěknou střelou zpoza vápna V. Voženílek a zvýšil naše vedení. Naše mužstvo i nadále ovládalo hru a vše vypadalo na pohodovou cestu za třemi body. V 68.minutě jsme však udělali chybu v přechodové fázi a Klein po rychlém brejku snížil na 2:1. Od té doby hosté zvýšili úsilí a snažili se vyrovnání, nebezpečí od nich hrozilo zejména po standardních situacích. I přes několik závarů jsme jim však skórovat již nedovolili a tak tři body zůstaly zaslouženě doma.

B-mužstvo – Starý Mateřov         1 : 2 (1 : 1)

Branky: 24.Pokorný – 44.Nagele, 53.Hlaváček
Sestava: Konvalina – Kmoníček, Beránek Martin (74.Machačný), Ulrych, Musil – Štainer, Hudec (68.Semelka), Novotný, Chaloupský, Pokorný (47.Hladík T.) – Linhart
V prvním utkání nového ročníku bylo naše mužstvo v utkání s jedním favoritů okresního přeboru prvních třicet minut lepší. Prosazovali jsme se kombinační hrou, zatímco hosté spíše využívali dlouhé nákopy. Naše hra přinesla ovoce ve 24.minutě, kdy po hezké kombinační akci otevřel skóre Pokorný. Po půlhodině začali hosté vyrovnávat hru a ve 44.minutě vyrovnali i skóre, po našem nepovedeném autu nás zaskočili z rychlého protiútoku. Zkraje druhého poločasu nám Hlaváček vstřelil druhý, a jak se později ukázalo i vítězný, gól hostů. Naše mužstvo se ve zbytku zápasu snažilo výsledek ještě zvrátit, ale hosté nám žádnou vyloženou šanci již nedovolili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *