Jasná, ale vydřená výhra

A-mužstvo – Zámrsk   6 : 2 (2 : 1)
Branky: 24.Voženílek, 36. z pen. a 79.Novák, 65.Chaloupský, 72.Janecký, 89.Oliva – 29.Vágner, 76.Lipavský
Sestava: Šutovec – Rokyta Vá. (60.Pokorný) , Březina, Ulrych (46.Vančura), Kmoníček – Hladík T. (60.Forman), Voženílek, Hrečín (60.Chaloupský), Janecký – Oliva (68.Vančura), Novák
Na prázdném stadionu se odehrál napínavý zápas, který skončil naším vysokým vítězstvím, které však neodpovídá průběhu zápasu. Do utkání vstoupili lépe hosté a byli prvních dvacet minut nebezpečnějším mužstvem. Z naší první nebezpečnější akce se nám však podařilo skórovat, když přihrávka Janeckého prošla celým vápnem a Voženílek zakončil levou nohou do protipohybu brankáře – 1 : 0. Hosté nepolevili ve své aktivitě a ve 29.minutě se dočkali vyrovnání, k odraženému rohu se dostal Vágner a s přispěním teče jednoho z našich obránců prostřelil Šutovce. O tři minuty později byl ve vápně faulován v nadějné pozici Novák, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V 36.minutě využil nedorozumění hostující obrany s brankářem Novák, který by následně faulován brankářem hostí a sám faulovaný nám z penalty vrátil vedení. Hned za minutu šel z levé strany sám na gólmana hostí Oliva, ale brankář hostí jeho střelu vyrazil. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my, k čemuž přispělo i to, že hosté již v prvním poločase museli střídat tři zraněné hráče, a hrálo se častěji na polovině hostí. V 56.minutě hlavičkoval v nadějné pozici Novák, ale hostující brankář jeho hlavičku vyrazil nad břevno. V 57.minutě po odvráceném rohu pálil z 20m Rokyta, ale jeho střela těsně minula branku hostí. V 64.minutě Voženílek krásně poslal do uličky Chaloupského a ten sám před brankářem nezaváhal – 3:1. V 67.minutě nebezpečně pálil zpoza vápna Janecký, ale brankář hostí vyrazil jeho střelu na roh. V 69.minutě se ocitl sám před brankářem po centru Janeckého Forman, ale jeho střela z 10m se nevešla mezi tyče. V 72.minutě důrazný Oliva obral obránce hostí o míč a jeho přihrávku zasunul z metru do brány Janecký – 4:1. Pod dojmem vysokého vedení našemu mužstvo po čtvrté brance polevilo a hosté měli až do konce zápasu převahu. Vstřelili však naštěstí pouze jednu branku, když naše obrana nechala na malém vápně volného Lipavského a ten hlavičkoval do šibenice Šutovcovy branky. Tříbrankové vedení nám vrátil v 79.minutě po krásné přihrávce Chaloupského Novák. V 83.minutě měli další šanci hosté, ale jejich střela po zblokovaném trestném kopu skončila těsně nad břevnem naší branky. Skóre pak uzavřel v 87.minutě, který křížnou střelou prostřelil soupeřova brankáře. Jak již bylo zmíněno na začátku, utkání skončilo naším vysokým vítězstvím, předvedená hra však měla do ideálu značně daleko, dařilo se nám však konečně trestat chyby soupeře. Kdy se bude hrát další zápas zatím nikdo neví, dost možná, že až na jaře…