Těsná prohra

Dorost – Vysoké Mýto 2 : 3 (1 : 3)
Branka: 18.Rokyta Vo., 56.Vorel
Sestava: Gamper (46.Sirůček) – Vančura, Svatoň (46.Tejnický), Sekyrka, Rokyta R. – Hladík M., Piskač, Rokyta Vo., Vorel, Novák (46.Koth) – Katzer (46.Hrobař)
Hosté se ujali vede už ve 2.minutě, když Hladík zbytečně fauloval útočníka hostí a penalty hosté nezaváhali. Hosté měli i nadále převahu a několik šancí nevyužili a tak je v 18.minutě potrestal V.Rokyta, který využil rychlý brejk a vyrovnal. O chvíli později mohlo být i lépe, ale Hladík nevyužil brejk 3 na 1 optimálně. Ve 26.minutě se hosté ujali opět vedení po chybě brankáře Gampera, kterému vypadl centr a pro hostujícího hráče už nebyl problém skórovat do odkryté branky. Ve 41.minutě hosté zvýšili na 1 : 3. V 56.minutě sehrálo naše mužstvo pěknou akci přes střed hřiště a Vorel na jejím konci zakončil střelou z vápna přesně k tyči hostující branky.