A-mužstvo – TJ Svitavy B 0 : 0 p.k. 2 : 3
Sestava: Šutovec – Kmoníček, Kačírek, Ulrych, Machačný – Hladík T. (70.Linhart), Forman(70.Chaloupský), Novák, Ludvíček – Oliva, Janecký
A-mužstvo sehrálo s hosty ze Svitav nešťastné utkání. Hosté sice byli po většinu zápasu fotbalovější, ale naše obrana s brankářem Šutovcem jim nedovolila za celé utkání ani jednu šanci. Náš tým si naopak vypracoval několik nadějných příležitostí, ale branku jsme bohužel nevstřelili žádnou a v penaltovém rozstřelu jsme opět vyhořeli. Ve 29.minutě šla hezká křížná střela Olivy těsně kolem pravé tyče branky hostů. Ve 43.minutě vystřelil Janecký z 25m nad břevno branky hostů. V 63.minutě fauloval na vápně Kačírek a hráč hostí trefil z přímého kopu z hranice vápna tyč Šutovcovy branky. V 72.minutě hlavičku Nováka ze 7m po přímém kopu Chaloupského vyrazil brankář hostí. V 86.minutě se uvolnil Ludvíček, ale jeho střela šla těsně vedle branky. V 88.minutě hlavičkoval z 10m Chaloupský, brankář hostí však zázračně vyrazil. Pak už přišly pokutové kopy, hosté první dvě neproměnili, ale pak už byli stoprocentní. Z naší strany nebyli úspěšní ve druhé sérii Novák, ve čtvrté Chaloupský a v páté Linhart. I po čtvrtém kole se tak naše mužstvo krčí u dna tabulky.
