I po třetím kole bez výhry

A-mužstvo – SK Vysoké Mýto B 2 : 3  (1 : 2)
Branky: 11.Oliva, 80.Chaloupský – 3. a 21.Sedlák, 76.Vařečka
Sestava: Šutovec – Kmoníček, Oliva, Hudec, Rokyta Vá. – Forman (72.Chaloupský), Novák (78.Hladík), Machačný, Kopa (72.Pokorný) – Linhart (46.Hrečín), Ludvíček
I po třetím kole čeká A-mužstvo na první výhru a krčí se u dna tabulky. Utkání začali lépe hosté a už ve 3.minutě šli zásluhou Sedláka, který zakončil rychlou akci po levé straně, do vedení. Naše mužstvo postupně zápas vyrovnalo a v 11.minutě srovnalo i skóre, když se hlavou po přímém kopu Ludvíčka prosadil Oliva. O chvíli později jsme mohli jít i do vedení, ale Novák po uvolnění ve vápně trefil jen střed branky. A tak šli do vedení opět hosté, rychlý brejk zakončil střelou podél Šutovce opět Sedlák. Ve 35. minutě mohl srovnat po centru zleva Linhart, ale jeho střela těsně minula branku hostů. Ve 37.minutě zlikvidoval zákrokem na čáře obrovskou šanci Vařečky Šutovec a tak šla mužstva do šaten za stavu 1:2. Po přestávce se naše mužstvo tlačilo dopředu, ale hosté hrozili z brejků. V 53.minutě šel sám na Šutovce Sedlák, ale Šutovec mu míč na poslední chvíli vypíchl. V 66.minutě trefil Oliva z přímého kopu z 25m břevno. V 71.minutě hostující Prušek překopl z malého vápna po centru z levé strany Šutovcovu branku. V 73.minutě nedosáhl Novák na malém vápně na nebezpečný centr Chaloupského. Z protiútoku šel na Šutovce opět osamocený Sedlák, ale Šutovec jeho střelu vyrazil. V 76.minutě však naší obraně pláchl Vařečka a křížnou střelou zvýšil vedení hostů. O čtyři minuty později krásně z voleje snížil střelou k pravé tyči branky hostů Chaloupský. V závěru zápasu se naše mužstvo snažilo o vyrovnání, ovšem hosté nás už do žádné šance nepustili a tak jsme opět na body nedosáhli.

Napsat komentář