První kolo, první ztráta

A-mužstvo – Tatenice                   0 : 0  pk 1 : 4
Sestava: Šutovec – Kmoníček, Vančura, Březina, Rokyta Vá. – Ludvíček, Oliva, Forman (46.Hrečín), Kopa – Janecký (74.Hudec), Novák (65.Linhart)
Po půlroční pauze se opět rozeběhly fotbalové soutěže a naše mužstvo za parného letního odpoledne hostilo mužstvo Tatenic. Prvních deset minut patřilo hostům, kteří měli díky lepšímu pohybu převahu, ale žádnou šanci si nevytvořili. Po deseti minutách se hra vyrovnala a s postupem času získávalo převahu naše mužstvo. Vypracovali jsme si i tři vyložené šance, ale bohužel jsme je nevyužili. Nejprve hlavičkoval z malého vápna Janecký, jen do prostoru, kde stál brankář hostí, potom sám před brankou netrefil Novák ideálně přihrávku Kopy a šest minut před pauzou šel ze strany sám na brankáře hostí Janecký, ale tvrdou ranou trefil jen brankáře. Hosté se dvakrát ocitli po rychlém brejku v nadějné pozici, ale naši branku neohrozili, vyloženou šanci si nepřipravili žádnou. Kdo očekával stupňování našeho tlaku po přestávce, byl jistě zklamán. Patnáct minut se odehrávala vyrovnaná partie bez šancí. Až v 62.minutě se zčistajasna objevil sám před brankářem hostí po centru Kopy Novák, ale hlavičkoval jen do středu branky. S blížícím se koncem utkání začalo naše mužstvo fyzicky odpadat a hosté získávali převahu, ale žádnou vyloženou šanci si nepřipravili a vzhledem k tomu, že ani my jsme nebyli pro soupeřovu branku nebezpeční, skončilo utkání remízou. Při střelbě pokutových kopů se ani jeden hráč hostí nemýlil, kdežto u nás neuspěli Ludvíček s Hudcem, a tak si druhý bod odvezli hosté .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *