1.předkolo poháru ČMFS

A-mužstvo – Třemošnice 2 : 3 (1 : 2)
Branky: 10.Machačný, 89.Hladík T. – 5.Filip, 39.Krška, 72.Šindelář
Sestava: Sirůček – Machačný, Vančura (73.Rokyta Vo.), Březina, Rokyta Vá. – Ludvíček, Forman, Hrečín, Kopa – Oliva, Novák (46.Hladík)
A-mužstvo v sobotu hrálo v 1.předkole poháru ČMFS proti Třemošnici. Oba celky nastoupily v omlazených sestavách s několika dorostenci a tyto změny byly na výkonech obou mužstev znát. Třemošnice šla do vedení již v 5.minutě, když využila hned první roh. Míč proskákal mezi několika hráči na přední tyči a po Filipa nebyl problém z malého vápna skórovat. O pět minut později jsme zahrávali první roh my a bylo z toho vyrovnání. Přetažený roh vrátil před branku Oliva, obrana hostů nebyla dostatečně důrazná a Machačný se štěstím vyrovnal. Potom měla Třemošnice optickou převahu, ale šanci si vypracovala jen jednu, jejich hráč však po průniku středem obrany střílel těsně vedle pravé tyče Sirůčkovy branky. Na naší straně se do dvou nadějných příležitostí dostal Forman, ale ani jednu nevyužil. Ve 39.minutě pak po centru z levé strany předskočil Krška nedůrazného Rokytu a vrátil Třemošnici vedení. Po přestávce se hrálo téměř bez střel na branku až do 68.minuty, ve které Ludvíček trefil z malého vápna hlavou jen tyč. V 72.minutě pak pojistil vedení hostů pěknou křížnou střelou Šindelář. V úplném závěru korigoval svou první brankou v dresu A-mužstva stav na 2:3 Tomáš Hladík, který byl na malém vápně důraznější než obránce hostí. Stavem 2:3 tak utkání skončilo a nám ani letos nepodařilo přejít přes první předkolo poháru.